THE HILLS, котеджне містечко
+380-99-12-99-999

The Hills

Справжне містечко мрії. 12 комфортних котеджів, що об’єднують загальну зону відпочинку з алеєю, дитячим та спортивним майданчиком. В гармонії з природою, адже розташовані наші 12 котеджів в красивому, екологічно чистому місці Київської області, де є все для комфортного, щасливого та безпечного життя.

Lounge ЗОНИ THE HILLS

Вертатися додому справжнє свято, THE HILLS – місто сили. Біля будинків розташувалися Lounge зони з камінами, де ви будете збиратися родиною, чи великою компанією друзів. Територія містечка повністю оснащена професійною підсвіткою. Крокуючи улюбленим THE HILLS ви завжди у безпеці.

БЕЗПЕКА THE HILLS

Обираючи THE HILLS ви будете впевнені у безпеці своїх рідних та гостей. Кожен котедж має критий навіс для автомобіля та додаткове гостьове місце.
Закрита територія гарантує безпеку, адже територія містечка, розміром 2 Га, повністю охороняється 24/7.

ОСОБЛИВОСТІ THE HILLS

Унікальний будівельний проект THE HILLS розроблено за канонами «органічної архітектури»

ВАЖЛИВО ВЗЯТИ ДО УВАГИ

THE HILLS розташований у екологічно чистій частині Київської області, де відсутні висотні забудови та низький автомобільний трафік. Озера, сосновий ліс поруч сприяють здоровому проживанню. Сосновий ліс, наче легені містечка THE HILLS, очищує та знезаражує повітря.

ФАСАДИ THE HILLS

Довговічні та безпечні. Частина фасадів виконана з термоясеня. Термоясень — особливий, незвичайний матеріал, створений за унікальною технологією. Відрізняєтья від звичайного дерева високою функціональністю, довговічністю та міцністью

На відміну від звичайного дерева, термодеревина не боїться агресивних впливів ззовні: впливу вологи, низьких температур, сонця і інших зовнішніх факторів, які негативно позначаються на стані матеріалу.

Відмінно виглядає, не вимагає серйозного догляду, а термін її служби збільшується в кілька разів.

СКЛІННЯ THE HILLS

Скління котеджу, важливий елемент відповідальний не тільки за зовнішній вигляд, але і за еноргоефектівность.

Ми використовували якісний п’ятикамерний профіль Rehau Euro 70 в поєднанні з двокамерним склопакетом 32мм Solar Energo

СТІНИ І ПЕРЕКРИТТЯ THE HILLS

Стіни котеджів виконані з газоблоку UDK і утеплені високої якості пінополістиролу, що забезпечує високу енергоефективність будинку.

Перекриття виконано монолітною плитою і виключає будь-які проблеми з покрівлею, а також дозволяє перепланувати будинок і розмістити простінки в будь-якої конфігурації.

Одарич Сергій Васильович, відомий на Київщині забудовник.

Відрізняється порядністю та відповідальним відношенням до будівництва та Свірін Сергій Володимирович, один із засновників та керівник відділу продаж ЖК «Уютный квартал».

ЖК Уютний Квартал — офіційно двічі кращий заміський комплекс у Київській області, розташований на 90 000м2 з власною інфраструктурою. 25 зданих будинків та більше 2000 щасливих сімей, що вже заселилися.

Забудовник слова і діла будує для вас THE HILLS

Залишились запитання?